►Nabídka nemovitostí                            ►FACEBOOK                           ►INSTAGRAM

Staň se makléřem REMAX Synergy

Hledáme právě tebe!

Aktuálně/ Blog

Krása pomáhá dětem❤️

22.března 2019 se v Severočeském divadle BALET, v Ústí nad Labem, konal již 14. ročník dobročinného projektu KRÁSA POMÁHÁ DĚTEM. Letos jsme spojili své síly s pořadatelkou Lenkou Kocmanovou Taussigovou i my a příspěli na nové přístroje pro chomutovskou a mosteckou nemocnici. 

RE/MAX obhájil Superbrands, děkujeme!

RE/MAX obhájil Superbrands, děkujeme!

Titul Superbrands je speciálním uznáním kvality značky a jejího postavení na lokálním trhu. Kromě společnosti RE/MAX byly na seznamu nominovaných kandidátů i další realitní kanceláře. Ovšem názor zákazníků i odborné poroty přidělil toto prestižní ocenění naší síti, a to už po páté v řadě! Je obrovským úspěchem, že se nám podařilo titul udržet. Zároveň to vnímáme jako závazek vůči našim klientům. Vždy jsme si zakládali na inovacích a kvalitě poskytovaného servisu. A právě tyto faktory stojí za obhajobou ocenění.

Za obchodní výsledky i oblibu spotřebitelů

Mezinárodní program Superbrands je ve světě respektován odborníky i spotřebiteli. Samotnému udělení titulu předchází náročný výběrový proces, jehož součástí jsou preference zákazníků a názory odborné poroty (Brand Council). Cena je udělována pouze značkám s nejlepší pověstí a se silným dopadem na lokální trh. Do soutěže se navíc nelze přihlásit samostatně, nominace kandidátů vychází z databáze veškerých registrovaných obchodních značek v dané zemi. V první fázi jsou nominováni kandidáti dle obchodních dat a výsledků. V dalším kole projdou značky spotřebitelským průzkumem, který vyhodnocuje oblibu a známost u spotřebitelů. O konečných držitelích titulu Superbrands pak rozhoduje odborná komise Brand Council složená z expertů různých oborů.

Chataření a chalupaření

Chataření a chalupaření

Češi jsou příznivci chataření a chalupaření. Chataření, chalupaření patří k velké vášni. Rádi jezdí na chatu relaxovat - je to krásný odpočinek ať už ho na chatě tráví rybařením, houbařením nebo třeba kutilstvím. 
Velkou změnu do fungování podniků i celé československé společnosti přinesl pětidenní pracovní týden. Ten byl zaveden do praxe oficiálně 29. září 1968.
Tak proč nevyužít volný čas relaxem v přírodě.
Podívejte se na naší nabídku nemovitostí a nebo zadejte poptávku, aby Vám neutekla zajímavá příležitost !  ZDE KLIKNĚTE


 

KRÁSA POMÁHÁ DĚTEM

KRÁSA POMÁHÁ  DĚTEM

Lenka Kocmanová Taussigová (Miss sympatie ČR 2002) oraganizuje každý rok charitativní projekt KRÁSA POMÁHÁ DĚTEM. Ten letošní bude již 14. a protože my děti milujeme, jsme hrdým partnerem této akce. Uskuteční se již  22. března 2019, tak neváhejte a přijďte se pobavit a přispět tak na dobrou věc !

RX Finance - další dobrá služba našim klientům

RE/MAX vám zajistí bydlení i financování!

Od letošního roku funguje nová značka RX Finance, pod kterou bude provozován hypotéční servis pro klienty RE/MAX. Naši profesionální makléři Vám tak budou schopni kromě výběru nemovitosti pomoci i s financováním. Vše bude probíhat při jedné schůzce bez složitého obíhání úřadů a shánění podmínek od jednotlivých bankovních domů.

Za poslední dva roky se výrazně změnily podmínky pro získání hypotéčního úvěru. Vznikl nový zákon o spotřebitelském úvěru, Česká národní banka přišla se systémem regulací. Získání hypotéky již není tak jednoduché a klient musí být na novou situaci připraven. „Je to pro nás nová situace, ale oproti minulosti je mnohem složitější získat hypotéku. Zvýšila se potřeba vlastních zdrojů, banky nesmí poskytovat 100% hypotéky ale také se již více hlídá příjem domácnosti,“ říká Milan Vršecký z RE/MAX Synergy.

Zájemcům o vlastní bydlení dále situaci komplikují také rostoucí úrokové sazby u hypotečních úvěrů. Rozhodně se nedá očekávat, že by se podmínky brzy zmírnily. Spíše naopak. Abychom našim klientům situaci usnadnili, přišli jsme se zcela novou značkou RE/MAX Finance. Pod její záštitou bude makléř schopen připravit pro klienta kompletní servis při pořizování nového domova. „Služba RX Finance umožní klientovi projednat hypotéku okamžitě a na jednom místě. Klient získá přehled o nabídkách všech bank i kompletní hypoteční servis. Nebude muset složitě shánět informace, obíhat úřady a banky. Zároveň se tím výrazně zjednoduší a zrychlí nákup nemovitosti,“ říká Milan Vršecký z RE/MAX Synergy.

Pokud potřebujete vyřešit situaci s bydlením, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme nejen s prodejem vaší stávající nemovitosti, ale také s kompletním vyřízením všech okolností spojených s hledáním nového domova.

Uchování kupní ceny

Kanceláře RE/MAX uschovávají kupní ceny nemovitostí v advokátní úschově

Jiný způsob úschovy není v RE/MAX Synergy dovolen.

https://www.e15.cz/byznys/reality-a-stavebnictvi/ministryne-dostalova-ustoupila-realitkam-riskujicim-pri-uschove-klientskych-penez-1356231